O nas

Warsaw Avenue to przede wszystkim ludzie z pasją do nieruchomości, którzy pomogą Ci przebrnąć przez najtrudniejsze transakcje – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Stworzyliśmy miejsce, w którym pomożemy Ci szybko i bezpiecznie zrealizować Twoje cele. Doradzimy Ci gdzie najlepiej inwestować i jakie kroki podjąć aby uzyskać zamierzony efekt. Twoja satysfakcja jest naszą najwyższą nagrodą. 

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Specjalizujemy się w zakupie, sprzedaży, najmie mieszkań, domów, biur i lokali oraz działek. Profesjonalnie przygotujemy Twoją nieruchomość na sprzedaż lub wynajem. 

Zapewniamy profesjonalną sesję zdjęciową, spacer 3D, home staging, visual staging, banery. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej oferty. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, doradcami finansowymi i architektami, dzięki czemu zapewnimy Ci kompleksową obsługę i szybką finalizację transakcji.

 Nasze biuro znajduje się w samym Centrum Warszawy. Nasi specjaliści poprowadzą Cię przez najtrudniejszą transakcję, abyś mógł w pełni być zadowolony doradztwem i obsługą na najwyższym możliwym poziomie.

Nasze atuty

Doświadczenie

Z sukcesami działamy na warszawskim rynku nieruchomości. Wykraczamy również poza stolicę chcąc pomóc naszym Klientom w sprzedaży, kupnie i wynajmie. Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych na rynku pierwotnym jak i wtórnym i gruntowych. Posiadamy nowoczesne narzędzia, aby ekspresowo i bezpiecznie wykonywać powieżone nam zadania. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy ofertę

Kompleksowa pomoc

Wyręczamy Klienta przy każdej możliwej czynności. Najważniejszą sprawą przy sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości jest udzielanie profesjonalnych i szybkich odpowiedzi na zapytania Klientów. Dlatego do każdej oferty przydzielony jest jeden dedykowany Doradca, który pomaga na każdym etapie pracy z nieruchomością.

Szeroka baza ofert

Dbamy o to, aby nasze oferty były starannie dopasowane do wymagań naszych Klientów. Stale badamy rynek i dodajemy do bazy ofert sprawdzone i warte uwagi nieruchomości.

Wysokie standardy

Oferujemy wysoki standard usług opatrzony ogromnym zaangażowaniem przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi zapewniających ekspresową i bezpieczną transakcję. Zadowolenie Klienta daje nam satysfakcję z naszej pracy i motywację do ciągłego doskonalenia własnych umiejętności. Będzie nam miło powitać Państwa w gronie naszych Klientów.