Zakres usług

Zakup

Staramy się znaleźć dla każdego Klienta nieruchomość “szytą na miarę”. Dokładnie słuchamy wszystkich potrzeb i dopasowujemy właściwe oferty. 

Sprzedaż

Pomagamy w szybkiej sprzedaży nieruchomości. Przygotowujemy profesjonalną ofertę przy użyciu nowoczesnych narzędzi, a następnie dbamy o najlepszą możliwą promocję. 

Najem

Przygotowujemy oferty dla Klientów chcących wynająć nieruchomości. Przedstawiamy kilka różnych
ofert, przeprowadzamy prezentacje, pomagamy przy rozliczeniu mediów oraz przy analizie dokumentacji. 

Wynajem

Zbieramy wszystkie informacje dotyczące preferencji co do Najemców, okresu czasu obowiązywania umowy. Analizujemy cenę najmu danej nieruchomości. Prezentujemy również nieruchomość każdemu zainteresowanemu Najemcy. 

Rodzaje nieruchomości

Mieszkania

Domy

Biura i Lokale

Działki

MIESZKANIA

DOMY

BIURA / LOKALE

DZIAŁKI

Usługi dodatkowe

W celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu realizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe. Sesje wykonuje wyszkolony i rekomendowany fotograf, który z najwyższą starannością i zachowaniem standardów dba o każdy szczegół i wydobywa z nieruchomości jej największe zalety.

Nowoczesne narzędzie, które daje każdemu zainteresowanemu daną ofertą możliwość „przejścia się” po lokalu bez wychodzenia z domu. Funkcja”zobacz wnętrze” daje każdemu dostęp bezpośrednio z każdego urządzenia (smartphone, tablet, komputer) poprzez przeglądarkę

Home staging polega na uatrakcyjnieniu i odpowiedniemu zaaranżowaniu wnętrza celem podkreślenia jego charakteru. Ten zabieg ma za zadanie zainteresować ofertą jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, bo robi się je tylko raz.

Visual staging to cyfrowy design, który polega na przygotowaniu wizualizacji ilustrujących jak mogłoby wyglądać dane wnętrze po remoncie, pracach wykończeniowych. Nasi eksperci w wirtualny sposób pokażą m.in. jak zmienić puste ściany stanu deweloperskiego w ciepłe i przytulne mieszkanie.

To jedna z form podania informacji o chęci sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Można ją rozważyć, jeśli nieruchomość znajduje się w miejscu, obok którego każdego dnia przechodzi lub przejeżdża wielu potencjalnych zainteresowanych.

Odpowiemy na Twoje pytania, przeanalizujemy sprawę danej nieruchomości i dobierzemy najlepsze rozwiązania!

Sprzedaj lub wynajmij nieruchomość z Warsaw Avenue!

Co zapewniamy?
 Umowę na wyłączność
Znajomość rynku
 Bazę klientów poszukujących
 Profesjonalną sesję fotograficzną
 Spacer 3D
Home staging
Visual staging
Dopracowanie oferty
 Doskonałą reklamę
 Wsparcie podczas zakupu nieruchomości pod inwestycje
 Przygotowanie całego procesu transakcyjnego
 Terminację aktu notarialnego u notariusza
 Przekazanie kluczy i sporządzenie potrzebnych protokołów

Jesteśmy cenieni przez klientów przede wszystkim za: elastyczność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Zadbamy o prawidłowy i bezpieczny przebieg każdej transakcji sprzedaży i wynajmu.

 • Umowa na wyłączność
 • Znajomość rynku
 • Baza klientów poszukujących
 • Profesjonalna sesja fotograficzna
 • Spacer 3D
 • Home staging
 • Visual staging
 • Dopracowanie oferty
 •  Doskonała reklama
 • Wsparcie podczas zakupu nieruchomości pod inwestycje
 • Przygotowanie całego procesu transakcyjnego
 • Terminacja aktu notarialnego
 • Przekazanie kluczy i sporządzenie potrzebnych protokołów

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości wypełnij formularz poniżej, a jeden z naszych Doradców skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Wypełnij krótki formularz - oddzwonimy!